Izveidot pieteikumu uz automobiļa remontu var nospriežot pogu “izveidot remonta pieteikumu”, pirms tam gan nepieciešams piereģistrēties un autorizēties portālā. Svarīgi : Jo precīzāk pieteikumā Jūs aprakstīsiet nepieciešamus remontu, jo precīzāk autoservisi spēs atbildēt.
Atbildes Jūs varat apskatīt savā profilā, sadaļā “pieteikumi” .
Saņemot atbildi no autoservisā, Jūs varat tiešsaistes režīma sazināties ar autoservisu un uzdot interesējošos jautājumu. Pēc autoservisa izvēles un padarītā darba Jum būs iespēja novērtēt autoservisa sniegtā pakalpojuma kvalitāti.
Paroli Jūs varat nomainīt savā profilā, sadaļā “profils / Labot profila informāciju"
Autorizācijas logā Nepieciešams nospiest pogu “aizmirsu paroli”, pēc kā ierakstīt e-pastu kuru Jūs izmantojat pie reģistrācijas un nospiest “apstiprināt”. Uz noradīto e-pastu saņemsiet lietotāja vārdu un paroli.
Nepieciešams ieiet savā profilā, sadaļa “mani auto” un nospiest pogu “pievienot jaunu auto”
Pēc autoservisa reitingu, klientu atsauksmēm, Izcenojumiem, Atlaidēm un autoservisa atrašanas vietas.
Mūsu portāls servix.lv ir pielāgots visa veida viedtālruņiem.
Ja Jūs neapmierina iesūtītie autoservisu piedāvājumi, vai neesat saņēmuši nevienu atbildi, Jums ir iespēja atcelt savu pieteikumu, norādot atcelšanas iemeslu.
Atsauksme par padarīto darbu ir obligāts un galīgais etaps Jūsu izveidota pieteikuma, Jūsu atsauksmē paaugstinās vai pazeminās autoservisa reitingu topā. Jūsu atsauksme palīdzes citiem lietotājiem nevērtēt autoservisus, un izvelēties labāko autoservisu.

Uzdodiet savu jautājumu